FBSerwis SA
poszukuje na stanowisko
Płatne praktyki / staż inżynierski

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

• Interesujesz się zagadnieniami technicznymi i chcesz w praktyce zastosować wiedzę wyniesioną ze studiów lub dowiedzieć się, jak funkcjonują nowoczesne biurowce lub inne ciekawe obiekty ?
• Chcesz nauczyć się i pracować z instalacjami technicznymi – elektrycznymi, sanitarnymi, automatyką budynkową itp. ?
• Jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną, komunikatywną i gotową na naukę nowych rzeczy ?
• Znasz pakiet MS Office ?
• Możesz pracować na wysokości powyżej 3 metrów (BHP jest dla nas bardzo ważne) ?
• Jesteś gotowa/ gotowy na wyzwania od zaraz ?

Obowiązki

• Poznasz zaawansowane techniczne instalacje budynkowe (obsługujemy technicznie takie obiekty, jak: PGE Narodowy, Sąd Najwyższy, galerie Factory, biurowiec Zebra Tower)
• Będziesz wspierać naszych pracowników w kompleksowej obsłudze technicznej danego obiektu, realizacja planów konserwacji i usuwanie bieżących awarii – instalacji elektrycznych lub/i HVAC
• Będziesz prowadzić inspekcje podległych instalacji, urządzeń i dokumentować te prace wg protokołów
• Będziesz współpracować z Kierownikiem Technicznym w zakresie realizacji zadań niezbędnych do prawidłowej pracy obiektu

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaoferować?
• Płatne praktyki /staż inżynierski
• Jeśli w październiku będziesz kontynuować z nami współpracę – dopasujemy godziny współpracy do Twojego grafiku na studiach
• Zdobędziesz doświadczenie zawodowe na prestiżowych obiektach, nowoczesnych budynkach
• Będziesz współpracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie
• Zapewniamy fajną atmosferę pracy w zgranym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=af6bb106edc44d5e81dd424873ce985f

lub przesłania CV na adres: praca@fbserwis.pl

Zamieszczone przez: FBSerwis SA