Lincoln
poszukuje na stanowisko
Inżynier serwisu urządzeń zasilających AC/DC

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego technicznego na kierunkach: Elektronika, Energoelektronika, Mechatronika, Robotyka lub podobne.
- Doświadczenia w serwisie i instalacjach systemów zasilania,
- Znajomości tematyki i budowy urządzeń zasilających – siłowni stałoprądowych i zasilaczy UPS,
- Ukierunkowania na sprawne, profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań ,
- Umiejętności organizowania i nadzorowania pracy podwykonawców,
- Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
- Dobrej znajomość języka angielskiego pozwalającej na komunikację w międzynarodowym środowisku,
- Prawa jazdy kategorii B i czynnej umiejętności prowadzenia samochodu,
- Dyspozycyjności, gotowości do częstych, krótkich wyjazdów na terenie całego kraju,
- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz podstawowej znajomości programu AUTO CAD,
- Doświadczenia w montażu obwodów drukowanych;
- Umiejętności precyzyjnego lutowania ręcznego;
- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
- Umiejętności pracy w zespole oraz doskonałej organizacji pracy własnej,
- Uprawnień elektrycznych SEP E i D min. do 1kV.

Obowiązki

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
- Instalowanie i serwisowanie urządzeń zasilających w siedzibie i u klientów firmy,
- Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych,
- Nadzór nad instalacjami i uruchomieniami urządzeń u klientów firmy,
- Serwis uruchomieniowy, eksploatacyjny i naprawczy urządzeń,
- Nadzór nad całością prac u klienta we współpracy z Technikiem Serwisu.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- Umowę na czas nieokreślony, pełny etat
- Pracę w stabilnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia premiujące osiągnięcia/wyniki
- Warsztaty szkoleniowe w międzynarodowym środowisku
- Możliwość dalszego rozwoju

Aplikowanie poprzez formularz: https://dories-aria.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/295889

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) ponadto w okresie gwarancyjnym LINCOLN ARIA sp. z o.o. związanym z niniejszym procesem rekrutacyjnym."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez LINCOLN ARIA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Zamieszczone przez: Biuro Karier