SEGO TRADE
poszukuje na stanowisko
Asystent Spedytora Międzynarodowego (Staż w Dziale Spedycji)

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:
- znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
- lubisz rozmawiać
- dobrze organizujesz swój czas
- chcesz poznać pracę w branży transportowej
- lubisz pyszną kawę :)

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:
- wsparcie w organizowaniu transportu drogowego na terenie Unii Europejskiej
- monitoring obsługiwanych zleceń transportowych
- dbanie o wysoką jakość realizowanych dostaw

Dodatkowe informacje

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie międzynarodowym i usługach spedycyjnych. Charakteryzują nas: nowoczesny styl zarządzania, prężny rozwój firmy, a także nowoczesny tabor.

Dzięki pracy z nami otrzymasz:
- pełne wdrożenie prowadzone przez doświadczonych kolegów
- cenne doświadczenie w branży transportowej
- pracę dającą możliwość rozwoju w branży TSL

Miejsce pracy: Tarczyn

Sposób aplikowania

Szukasz pracy tylko na wakacje? Napisz do nas – zaproponujemy Ci staż dopasowany do Twoich możliwości czasowych.

DOŁĄCZ DO NAS! Wyślij swoją aplikację (CV) na email: rekrutacja@segotrade.com , w tytule wiadomości wpisując: Aplikacja na Staż w Dziale Spedycji – [Twoje Imię i Nazwisko]

Przesyłając swoją aplikację na powyższy adres email zgadzasz się na przetwarzanie przez SEGO TRADE Paweł Wiechowski Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@segotrade.com. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zamieszczone przez: Biuro Karier