HAYS Response
poszukuje na stanowisko
Przedstawiciel Handlowy (HVAC)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (chłodnictwo, wentylacje, mechanika - energetyczna) lub doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy w branży HVAC, to śmiało możesz wesprzeć dynamiczny, ambitny zespół, wśród którego ważne jest pokonywanie trudności, dażenie do celu i sportowa rywalizacja. Język angielski będzie atutem w pracy z nowymi technologiami i otwierającymi się rynkami zagranicznymi.

Obowiązki

Jako Przedstawiciel Handlowy dołączysz do dynamicznego zespołu ekspertów w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji. Główne zadania to aktywne pozyskiwanie klientów, utrzymywanie relacji z firmami wykonawczymi i serwisowymi, praca na określonym budżecie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za region województwa mazowieckiego.

Dodatkowe informacje

Praca w szybko rozwiajajacej się firmie, która ustawia standardy na rynku Polskim czym umacnia swoją europejską pozycję. Pracodawca zapewnia pracę na podstawie umowy o pracę, narzedzia do pracy oraz samochód jak równeiz pakiet benefitów.

Sposób aplikowania

Aplikowanie poprzez formularz:

https://m.hays-response.pl/Job/Detail/przedstawiciel-handlowy-(hvac)-warszawa-hrpl-HRPL_1123932?q=1123932&location=&applyId=JOB_2027500&jobSource=HaysGCJ&isSponsored=N&specialismId=&subSpecialismId=&jobName=projects/mineral-balm-174308/jobs/143908469372527302&lang=hrpl

Zamieszczone przez: Biuro Karier