TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.
poszukuje na stanowisko
Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Spotkamy się jeśli:
- Posiadasz pierwsze doświadczenie w sprzedaży i chcesz się uczyć sprzedawać
- Lubisz nowe technologie i rozmowy z ludźmi :)
- Otwartość, rzetelność i komunikatywność to cechy, które Cię opisują
- Jesteś zmotywowany

Obowiązki

U nas zajmiesz się:
- Telefoniczną sprzedażą produktu e-commerce skierowanego do właścicieli sklepów internetowych (brak skryptu i automatycznego wybierania)
- Obsługą zapytań przychodzących od Klientów
- Realizacją założonych planów sprzedażowych

Dodatkowe informacje

Czeka na Ciebie:
- Umowa o pracę i 28 dni urlopu wypoczynkowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od efektów pracy)
- Fajny zespół w międzynarodowej firmie
- Owoce do biura i karta Fit Profit
- Praca przy innowacyjnym produkcie z najnowocześniejszymi narzędziami typu SalesForce
- Wyjazdy do Kolonii na międzynarodowe imprezy integracyjne
- Biuro w centrum Warszawy, a w nim pyszna kawa :)

Poznaj nas! Jest fajnie sprzedawać fajnie produkty :-)

Sposób aplikowania

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zapraszamy do aplikowania przez portal pracuj.pl. Czekamy na Twoje CV.

Zamieszczone przez: Biuro Karier