Bank Danych o Inżynierach
poszukuje na stanowisko
Konstruktor Maszyn - nr ref. 10183

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
- minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora (mile widziane doświadczenie przy projektach dla branży Automotive)
- praktyczna znajomość programu Autodesk Inventor
- znajomość norm z zakresu bezpieczeństwa maszyn
- mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
- biegła znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki

- projektowanie maszyn, linii produkcyjnych oraz przyrządów montażowych
- projektowanie układów pneumatyki
- tworzenie dokumentacji płaskiej
- nadzór nad projektem
- nadzór nad dokumentacją
- kontakt i współpraca z klientami
- współpraca z dostawcami i podwykonawcami
- tworzenie list zamówieniowych
- aktywny udział w uruchomieniach

Dodatkowe informacje

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach - MW Automatyka to firma specjalizująca się w produkcji maszyn oraz linii technologicznych głównie dla branży Automotive.

Firma oferuje:
- pracę w przyjaznej atmosferze
- udział w ambitnych projektach dla liderów rynkowych z branży Automotive
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet prywatnej opieki medycznej

Miejsce podjęcia pracy:
Marki

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl. Powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju zawodowego. Bez wyrażenia Twojej dodatkowej zgody dane nie są nikomu przekazywane.
Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Zamieszczone przez: Bank Danych o Inżynierach