AEDMAX.PL
poszukuje na stanowisko
Konsultant techniczny/Instruktor pierwszej pomocy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:
- jesteś kreatywny, uśmiechnięty i MAXymalnie pozytywny
- rozróżniasz napięcie od natężenia prądu :)
- masz lekkość w komunikacji, dobra dykcje i nie boisz się wystąpień publicznych
- cechuje Cie samodzielność i świetna organizacja pracy
- posiadasz prawo jazdy kat. B
- masz smykałkę techniczna (lubisz majsterkować, wiesz jak obsługiwać wiertarkę)
- masz wykształcenie medyczne (lub jesteś w trakcie studiów)
- dużym atutem będzie również znajomość języka angielskiego (lub innego języka obcego w stopniu komunikatywnym) - nie jest to jednak warunek konieczny.

Obowiązki

Twoja praca będzie polegała na:
- przeprowadzaniu szkoleń z Pierwszej Pomocy i obsługi AED
- wsparciu technicznym Klientów
- wysyłce zamówionego sprzętu do Klientów
- montażu defibrylatorów AED w całej Polsce
- obsłudze magazynu i przygotowywaniu paczek

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, jeżeli:
- szukasz stabilnego zatrudnienia (jesteśmy elastyczni w kwestii formy zatrudnienia), w firmie innej niż korporacja z dodatkowymi benefitami
- lubisz prace zadaniowa (choć zazwyczaj pracujemy od poniedziałku do piątku miedzy 9 a 17, zdarzają się projekty wymagające zaangażowania poza tymi godzinami)
- oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia, oraz premii i nagród za dodatkowe osiągnięcia
- chcesz dołączyć do fajnego, zgranego i wspierającego się zespołu
- interesuje Cie realizacja zadań o dużym stopniu samodzielności
- cenisz sobie odpowiedni proces wdrożenia do nowych zadań
- chcesz korzystać z benefitów takich jak: budżet na szkolenia zewnętrzne, ubezpieczenie zdrowotne, nauka języka angielskiego.

AEDMAX to miejsce dla ludzi MAXymalnie zaangażowanych i pozytywnych - jeżeli czujesz, ze to może być także Twoje miejsce, daj nam znać i prześlij CV i parę słów o sobie na adres rekrutacja@aedmax.pl w temacie wpisując “Rekrutacja instruktor i logistyka”.

Odpowiemy na wszystkie otrzymane aplikacje.

Osoby składające aplikacje prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zamieszczone przez: Biuro Karier