AEDMAX.PL
Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej oraz obsługi klienta

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeżeli:
- potrafisz identyfikować potrzeby Klientów oraz wiesz jak je uświadamiać
- masz lekkość w komunikacji i dobra dykcje
- cechuje Cię samodzielność i świetna organizacja pracy
- sprawnie posługujesz się narzędziami pakietu MS Office (Word, Excel)
- dużym atutem będzie również znajomość języka angielskiego - nie jest to jednak warunek konieczny.

Obowiązki

Twoja praca będzie polegała na:
- profesjonalnej sprzedaży produktów
- utrzymywaniu dobrych relacji z obecnymi Klientami
- współtworzeniu ofert handlowych
- po okresie wdrożenia:
- przygotowywaniu wiadomości mailowych i obsłudze newslettera
- uczestniczeniu w projektach związanych z e-Commerce

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, jeżeli:
- szukasz stabilnego zatrudnienia (jesteśmy elastyczni w kwestii formy zatrudnienia), w firmie innej niż korporacja
- lubisz pracę w wymiarze 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku
- oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia, oraz premii i nagród za dodatkowe osiągnięcia
- chcesz dołączyć do fajnego, zgranego i wspierającego się zespołu
- interesuje Cię realizacja zadań o dużym stopniu samodzielności
- cenisz sobie szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne) podnoszące kompetencje zawodowe
- chcesz korzystać z benefitów, takich jak: nauka języka angielskiego, ubezpieczenie zdrowotne, budżet na szkolenia zewnętrzne.

AEDMAX to miejsce dla ludzi MAXymalnie zaangażowanych i pozytywnych - jeżeli czujesz, ze to może być także Twoje miejsce, daj nam znać i prześlij CV i parę słów o sobie na adres rekrutacja@aedmax.pl w temacie wpisując “Rekrutacja sprzedaż”.

Odpowiemy na wszystkie otrzymane aplikacje.

Osoby składające aplikacje prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zamieszczone przez: Biuro Karier