AEDMAX.PL
poszukuje na stanowisko
Instruktor pierwszej pomocy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:
- posiadasz wykształcenie medyczne lub jestes w trakcie studiów
- chcesz nas wspierac w działaniach majacych na celu poprawę bezpieczeństwa
- potrafisz i lubisz szkolić oraz występować publicznie - i robisz to dobrze lub widzisz w sobie potencjał w tym zakresie i jesteś gotowy na naukę by zostać instruktorem
- cechuje Cie samodzielność i świetna organizacja pracy
- potrafisz się porozumieć w języku angielskim - nie jest to jednak warunek konieczny(a może znasz jakiś inny język obcy?)
- chcesz zostać częścią fajnego, zgranego i wspierającego się zespołu
- masz prawo jazdy kat.B.

Obowiązki

W związku z sukcesami naszej firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, poszukujemy do naszego zespołu instruktorów, którzy będą przeprowadzać profesjonalne warsztaty z pierwszej pomocy, brać udział w projektach plenerowych (zawody, szkolenia wyjazdowe)oraz dbać o dobre relacje z Klientami.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy w zamian?
- cykl szkoleń instruktorskich oraz po okresie próbnym możliwość korzystania z budżetu na szkolenia zewnętrzne
- szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
- elastyczną formę zatrudnienia i czasu pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy.

AEDMAX to miejsce dla ludzi MAXymalnie zaangażowanych i pozytywnych - jeżeli czujesz, ze to może być także Twoje miejsce, daj nam znać i prześlij CV i parę słów o sobie na adres rekrutacja@aedmax.pl w temacie wpisując “Rekrutacja instruktor”.

Odpowiemy na wszystkie otrzymane aplikacje.

Osoby składające aplikacje prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zamieszczone przez: Biuro Karier