AMC AVIATION Sp. z o. o.
poszukuje na stanowisko
Pomocnik mechanika lotniczego samolotowego

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

WYMAGANE KWALIFIKACJE ZAWODOWE:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne – lotnicze,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze samolotów,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Mile widziana umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

DODATKOWE KWALIFIKACJE:
• Prawo jazdy kat B,
• Dokładność, Rzetelność, Odpowiedzialność, Samodzielność,
• Wysoka kultura pracy, Umiejętność pracy w grupie,
• Dobra znajomość MS Office (Word i Excel),
• Dyspozycyjność.

Obowiązki

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Obsługa hangarowa, liniowa,
• Weryfikacja usterek i ich naprawa.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:
• Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole oraz możliwość zdobywania doświadczenia w innowacyjnych projektach lotniczych w branży business aviation.
• Przeszkolenie na typy statków powietrznych obsługiwane w firmie.

Lokalizacja: Lotnisko Warszawa -Modlin

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV, wraz z listem motywacyjnym na adres: job@amcaviation.eu

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zamieszczone przez: Biuro Karier