PERN
poszukuje na stanowisko
Stażysta w Dziale Realizacji Infrastruktury Ropy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Jeśli jesteś:
- odpowiedzialnym, dokładnym, chętnym do nauki i otwartym na ludzi
- studentem (ukończyłeś co najmniej 4 semestry studiów) lub absolwentem szkoły średniej/uczelni wyższej (nie minęły nie więcej niż 2 lata od jej ukończenia)
- który chętnie podejmie się 5-miesięcznego programu stażowego w jednej z naszych Baz Paliw, Stacji lub Biurze.

Dodatkowe atuty kandydata:
- preferowany kierunek wykształcenia: mechanika, budowa maszyn
- wiedza z zakresu zagadnień technicznych
- znajomość programów IT: Excel, Word, AutoCAD

Obowiązki

Chcemy Ci zaoferować:
- staż pod okiem doświadczonych mentorów w branży paliwowej
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez 5 miesięcy
- bogaty pakiet socjalny
- realną możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu
- rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
- pracę w przyjaznej atmosferze
- zrównoważony czas pracy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@pern.pl lub za pomocą formularza na stronie www.pern.pl w terminie do 19 sierpnia 2019 r. do godz. 10:00. W tytule prosimy podać numer referencyjny 212/III/2019.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w PERN S.A. (ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamieszczone przez: Biuro Karier