Robert Bosch Sp. z o.o.
Płatny Staż Wsparcie Techniczne w Dziale Marketingu Automotive Aftermarket

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

- Studiujesz na II roku studiów technicznych związanych z motoryzacją / elektroniką
- Swobodnie komunikujesz się w jez. angielskim
- Możesz poświęcić na staż u nas co najmniej 35h tygodniowo
- Cechuje Cię sumienność i silna motywacja do działania
- Obsługujesz program Excel

Obowiązki

- Obsługa programu zwrotów BX
- Tłumaczenie i tworzenie materiałów produktowych (artykuły, foldery, plakaty)
- Analizy produktowe i cenowe
- Tworzenie technicznych poradników/szkoleń video
- Wsparcie Product Managerów w codziennych zadaniach

Dodatkowe informacje

BENEFITY:

- Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracował z doświadczonym zespołem
- Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
- Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
- Dofinansowanie do posiłków
- Dostęp do materiałów szkoleniowych i biblioteki wiedzy
- Rozwój w międzynarodowym środowisku

Prosimy aplikować za pomocą linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e34d9a2524524b8995f2e151810de404

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.