7bulls
Technical integration trainer for (e)procurement system (Deutsch)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Szukamy osób sprawnie posługujących się językiem niemieckim i angielskim. Osoby te będą wspierać naszych kontrahentów w trakcie procesu integracji z systemem do realizacji zamówień dla ogólnoświatowej sieci hoteli.

Zapraszamy do nas, jeśli:

- bardzo dobrze znasz język niemiecki;
- dobrze znasz język angielski;
- masz doświadczenie w pracy z systemami CRM;
- sprawnie posługujesz się tabelami w Excelu;
- nie boisz się rozmawiać przez telefon;
- dogadujesz się ze współpracownikami;
- jesteś osobą samodzielną, która potrafi rozwiązywać problemy, a jednocześnie wie, kiedy warto poprosić zespół o wsparcie;
- masz doświadczenie w tworzeniu/tłumaczeniu dokumentacji technicznej.

Docenimy:

- znajomość języka holenderskiego;
- doświadczenie w testowaniu oprogramowania.

Obowiązki

Twoja praca będzie polegać na:

- telefonicznym i mejlowym kontakcie z niemieckojęzycznymi kontrahentami;
- przedstawieniu możliwości i pomocy w wybraniu formy integracji z systemem zamówień;
- pomocy w trakcie integracji technicznej (współpraca z programistami);
- przeszkoleniu kontrahenta w samodzielnym zarządzaniu produktami w systemie.

Twoja praca NIE będzie polegać na inicjowaniu kontaktów handlowych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- wybór formy zatrudnienia;
- prywatną opiekę medyczną;
- lektoraty językowe;
- pakiet kulturalno-integracyjny;
- interdyscyplinarne szkolenia wewnętrzne;
- możliwość rozwoju umiejętności z zakresu IT;
- pracę w międzynarodowym projekcie;
- specjalistyczne szkolenia związane z wykonywaną pracą;
- kameralne biuro w centrum Warszawy;
- elastyczne i praktyczne podejście do wielu spraw.

Wynagrodzenie: 5500 PLN brutto na UoP

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@elib.pl, zawierających CV
w formacie PDF.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę elib.pl Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji dodaj jeszcze jedną klauzulę:

2) Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę elib.pl Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Zamieszczone przez: Biuro Karier