ENCO Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Inżynier ds. telemechaniki

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Główne zadania:

1. Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej wyrobu, w szczególności obwodów wtórnych stacji transformatorowo-rozdzielczych.
2. Dobór i opracowanie rozwiązań technicznych.
3. Pomoc przy udoskonalaniu już istniejących produktów.
4. Udział w definiowaniu narzędzi dotarcia z ofertą do Klienta, w tym opracowywanie materiałów marketingowych oraz prezentacji technicznych wyrobu.
5. Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.

Obowiązki

3. Pomoc przy udoskonalan

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
1.Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ewentualnie inna forma zatrudnienia.
2.Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji.
3.Udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne.
4.Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy.
5. Ubezpieczenie grupowe
6.Karta multisport.

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole, zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „Młodszy inżynier ds. telemechaniki”. Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.
Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie.

Zamieszczone przez: ENCO Sp. z o.o.