ENCO Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
ELEKTROMONTER * ELEKTRYK * POMOCNIK MONTERA

Forma zatrudnienia: Praca tymczasowa/dorywcza

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- zdolności manualne
- zaangażowanie
- sumienność i dokładność

Obowiązki

Zadania:

Montaż tablic pomiarowych, rozdzielnic niskiego napięcia, szaf sterowniczych (obwody pierwotne i wtórne )
Pomiary elektryczne i sprawdzenia wykonanych urządzeń
Weryfikacja dokumentacji produkcyjnej

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- elastyczne warunki zatrudnienia (możliwa praca w wybrane dni tygodnia)
- przeszkolenie i niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji (wiedza praktyczna)
- możliwość współpracy w innych obszarach działalności firmy (przygotowanie produkcji, projektowanie, doradztwo techniczne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji- CV na adres: rekrutacja@grupaenco.pl lub kontakt telefoniczny 22 543 72 61; 697 003 175

Zamieszczone przez: ENCO Sp. z o.o.