ENCO Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Inżynier ds. przygotowania produkcji

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

•Wykształcenie techniczne lub wyższe (elektryczne/ elektrotechniczne lub pokrewne)
•Dobre znajomość programu AUTOCAD
•Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
•Odpowiedzialność i sumienność

Obowiązki

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

•Sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia.
•Dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych.
•Przygotowanie dokumentacji i montażowej i zestawień materiałów do produkcji
•Prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową, dotrzymania parametrów technicznych, kontrola końcowa wyrobu z uwzględnieniem odpowiednich pomiarów – zwolnienie wyrobu.
•Stała kontrola zgodności produkcji z obowiązującymi normami i dostosowywanie jej do obowiązujących przepisów.
•Przygotowanie dokumentów obrotów magazynowych w zakresie produkcji wyrobów.

Dodatkowe informacje

Oferujemy
•stabilne warunki zatrudnienia
•ambitną i rozwojową pracę
•udział w ciekawych projektach
•możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego
•szkolenia zawodowe
•dodatkowe benefity (karta multisport)
• ubezpieczenie grupowe

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole, zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „Inżynier ds. przygotowania produkcji”

Zamieszczone przez: ENCO Sp. z o.o.