PV Poland Sp z.o.o.
poszukuje na stanowisko
Młodszy Projektant instalacji fotowoltaicznych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- podstawowa znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi
- podstawowa wiedzy o fotowoltaice
- ukończenie studiów inżynierskich (ewentualnie ostatnie lata studiów/ studiowanie w systemie zaocznym)
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
- dodatkowym atutem będzie znajomość programów PV SOL i Autocad

Obowiązki

- tworzenie projektów koncepcyjnych instalacji PV (model instalacji + oferta + kosztorys)
- tworzenie schematów instalacji elektrycznych w CAD
- przygotowywanie zgłoszeń do elektrowni
- kompletowanie i zamawianie produktów potrzebnych do wykonania instalacji oraz nadzór nad realizacją tych zamówień
- współpraca z działem wykonawczym

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 w nowym biurowcu
- niezbędne narzędzia pracy i wsparcie merytoryczne
- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
- świeże owoce i kawę :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres ewa.rutkowska@pvpoland.pl lub we wiadomości prywatnej.

Zamieszczone przez: Biuro Karier