Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Doradca klienta biznesowego

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży B2B
• Znajomość zagadnień związanych z energetyką i efektywnością energetyczną
• Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne w obszarze energetyki
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
• Prawo jazy kat. B
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Obowiązki

Jaka będzie Twoja rola:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw z sektora przemysłowego i energetycznego;
• Wstępne rozpoznanie potrzeb klientów
• Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników
• Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientem
• Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
• Udział w targach i konferencjach

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy
• Stabilne zatrudnienie
• Szkolenia produktowe/techniczne
• Szeroką ofertę w zakresie usług i produktów dla przemysłu i energetyki
• Dostęp do bazy klientów
• Samochód służbowy
• Telefon
• Laptop
• Wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy (stała pensja + prowizja)

CV wraz z klauzulą informacyjną prosimy kierować na adres erutkowska@kier-institute.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier