Veolia Energia Warszawa S. A.
poszukuje na stanowisko
Staż w Dziale Obsługi Klienta (energetyka)

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

• studenci ostatnich lat studiów,
• znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem,
• znajomość pakietu MS Office,
• otwartość i komunikatywność,
• umiejętność współpracy w zespole,
• chęć do nauki,
• odpowiedzialność,
• dyspozycyjność.

Obowiązki

Wsparcie Działu Bezpośredniej Obsługi Klienta poprzez:
• obsługę klientów przez telefon i e-mail (przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń, odpowiedzi na maile, przesyłanie dokumentów drogą mailową, umawianie klientów na wizyty techników),
• obsługą posprzedażną (kompletowanie dokumentów, kontakt z klientem w różnych sprawach wymagających wyjaśnienia itp.)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• staż płatny,
• czas trwania stażu: co najmniej 3 miesiące, praca 6-8h dziennie od poniedziałku do piątku,
• doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
• pracę w dużej firmie.

CV prosimy kierować na adres agnieszka.neckar.kwitek@veolia.com

Zamieszczone przez: Biuro Karier