"JAKOB BOSS POLSKA" sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Doradca Techniczno - Handlowy

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
- mile widziani studenci zaoczni ostatnich lat lub absolwenci
- znajomość obróbki skrawaniem,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- umiejętność współpracy w grupie,
- kreatywność, samodzielność i zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,

Obowiązki

Obowiązki:
- doradztwo w zakresie zastosowania narzędzi skrawających,
- rozwiązywanie problemów technicznych klientów Spółki,
- opracowywanie ofert handlowych na narzędzia skrawające,
- utrzymywanie stałych kontaktów z klientami i partnerami Spółki,
- wspieranie sprzedaży do aktualnych lub potencjalnych klientów Spółki,

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
- gwarancję rozwoju umiejętności zawodowych,

Zainteresowany osoby proszę o przysyłanie CV na adres k.krupa@jakob-boss.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier