ENCO Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Inżynier ds. ofertowania

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby które posiadają:

1. Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektroenergetycznym, pokrewnym (lub w trakcie studiów)
2. Zdolności analityczne
3. Praktyczną znajomość obsługi programu AUTO - CAD - mile widziana
4. Chęci do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sporządzanie ofert techniczno – handlowych dla klientów w zakresie urządzeń oferowanych przez firmę, w tym stacji transformatorowych, urządzeń rozdzielczych, prac projektowych, prac montażowych.
Najważniejsze zadania:

1. Analiza zapytań ofertowych klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, uszczegółowienie zakresu oferty z klientem.
2. Przygotowanie oferty techniczno – handlowej wraz z rysunkami ofertowymi i opisem technicznym.
3. Komunikacja z dostawcami komponentów, weryfikacja wycen i dostępności.
4. Wsparcie techniczne w Dziale Sprzedaży: sporządzanie rysunków ofertowych, specyfikacji technicznych, list materiałowych itp.

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)
Wymiar pracy: do uzgodnienia

Oferujemy:

1. Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez praktyczne zapoznanie się z rozwiązaniami technicznymi i zasadami ich doboru
2. Umowę o pracę lub zlecenie w zależności od Twoich potrzeb (elastyczny system pracy)
3. Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
4. Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
5. Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
5. Przyjazną atmosferę pracy
6. Ubezpieczenie grupowe
7. Kartę Multisport
Zapewniamy szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków

Jeśli chcesz rozwijać się w naszym zespole, zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „Inżynier ds. ofertowania”. Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.
Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Zamieszczone przez: ENCO Sp. z o.o.