Narodowe Centrum Badań Jądrowych
poszukuje na stanowisko
Konstruktor - programista

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- Umiejętność oprogramowania przynajmniej w jednym z języków:C++, javascript, lub C#
- Dodatkowymi atutami będzie:
o -znajomość standardu C++14
o -doświadczenie w platformie node.js
o -znajomość platformy UWP
- Znajomość baz danych typu NOSQL (np. mongo.db)
- Dobra znajomość języka angielskiego wymagana do czytania dokumentacji technicznej, norm, tworzenia dokumentacji

Obowiązki

- Tworzenie oprogramowania akceleratorów medycznych i przemysłowych
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki:
- Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- Praca na cały etat, darmowe dojazdy na teren świerku (www.bus.swierk.pl),
- Stabilną perspektywę zatrudnienia
- Kontakt z doświadczona kadrą
- Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
- Przyzakładową służbę zdrowia i świadczenia socjalne

Miejsce pracy: ul. A. Sołtana 7, 05-400 Otwock k. Warszawy

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne
- CV oraz list motywacyjny

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Adres składania aplikacji
jan.trzuskowski@ncbj.gov.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier