Biuro Karier
poszukuje na stanowisko
Konstruktor specjalista ds. technik mikrofalowych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność technika mikrofalowa
- Znajomość techniki mikrofalowej w praktycznych jej zastosowaniach,
- Mile widziane u kandydata doświadczenie w technice radarowej,
- Umiejętność projektowania podstawowych układów mikrofalowych, w szczególności układów doprowadzających moc mikrofalową do obciążenia,
- Umiejętność analitycznego podejścia do problemów technicznych i ich rozwiązywania,
- Znajomość podstaw miernictwa mikrofalowego ukierunkowanego na pomiary mocy mikrofalowej, współczynnika WFS, sprzężenia falowód-obciążenie,
- Znajomość języków obcych w szczególności języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej, pisania i porozumiewania się z producentami podzespołów mikrofalowych stosowanych w technice akceleratorowej

Obowiązki

- Projektowania układów mikrofalowych
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki:
- Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- Praca na cały etat, darmowe dojazdy na teren świerku (www.bus.swierk.pl),
- Stabilną perspektywę zatrudnienia
- Kontakt z doświadczona kadrą
- Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
- Przyzakładową służbę zdrowia i świadczenia socjalne

Miejsce pracy: ul. A. Sołtana 7, 05-400 Otwock k. Warszawy

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne
- CV oraz list motywacyjny

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Adres składania aplikacji
jan.trzuskowski@ncbj.gov.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier