Narodowe Centrum Badań Jądrowych
poszukuje na stanowisko
Ślusarz

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych prac,
- Wykształcenie kierunkowe techniczne średnie lub zawodowe,
- Umiejętność czytania rysunków technicznych,
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i odbycia szkoleń
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku ślusarz narzędziowy

Obowiązki

- Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: zapoznanie się z rysunkiem technicznym, trasowanie, piłowanie, wiercenie i gwintowanie otworów, szlifowanie, nitowanie, gięcie, kucie oraz prostowanie
- Obsługa maszyn i urządzeń mechaniki precyzyjnej
- Montaż części podzespołów

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki:
- Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- Praca na cały etat, darmowe dojazdy na teren świerku (www.bus.swierk.pl),
- Stabilną perspektywę zatrudnienia
- Kontakt z doświadczona kadrą
- Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
- Przyzakładową służbę zdrowia i świadczenia socjalne

Miejsce pracy: ul. A. Sołtana 7, 05-400 Otwock k. Warszawy

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne
- CV oraz list motywacyjny

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Adres składania aplikacji
jan.trzuskowski@ncbj.gov.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier