Narodowe Centrum Badań Jądrowych
poszukuje na stanowisko
Technolog elektromechanik

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- Student lub absolwent kierunków mechatronika, automatyka lub elektrotechnika
- Dokładność i dobra organizacja pracy
- Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i mechanicznych
- Doświadczenie w obsłudze programu AUTODESK INVENTOR, lub innego programu do projektowania elementów mechanicznych i CAD 3D
- Umiejętności komputerowe, analityczne i techniczne
- Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
- Komunikatywność
- Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
- Znajomość systemów zarządzania jakością
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki

- Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno-produkcyjnej i materiałowej w ramach przygotowania procesów produkcyjnych
- Organizacja oraz sprawowanie nadzoru nad właściwym przebiegiem procesów technologicznych

Dodatkowe informacje

Oferowane warunki:
- Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- Praca na cały etat, darmowe dojazdy na teren świerku (www.bus.swierk.pl),
- Stabilną perspektywę zatrudnienia
- Kontakt z doświadczona kadrą
- Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
- Przyzakładową służbę zdrowia i świadczenia socjalne

Miejsce pracy: ul. A. Sołtana 7, 05-400 Otwock k. Warszawy

Sposób aplikowania

Dokumenty aplikacyjne
- CV oraz list motywacyjny

Prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Adres składania aplikacji
jan.trzuskowski@ncbj.gov.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier