P4 Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Praktyki w Centrum Nadzoru Sieci - Warszawa

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Jeżeli:
• Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku
• Twoje wykształcenie jest w kierunku technicznym, w obszarze telekomunikacji
• Jesteś dyspozycyjny min. 20h od poniedziałku do piątku
• Znasz podstawy architektury sieci GSM, UMTS LTE
• Znasz pakiet MS Office

Obowiązki

• Nadzór elementów sieci mobilnej
• Weryfikacja alarmów w systemach nadzoru sieci
• Zgłaszanie awarii do firm utrzymaniowych
• Weryfikacja usuniętych usterek przez podwykonawców
• Współpraca z dostawcami sprzętu i usług
• Analiza statystyk KPI

Dodatkowe informacje

• Płatne 3 miesięczne praktyki (godziny i dni do ustalenia)
• Możliwość rozwoju i nauki wśród specjalistów PLAY
• Możliwość rozpoczęcia u nas pracy w przyszłości.

Sposób aplikowania

Czy wiesz, że ok. połowa zespołu, przygodę z PLAY
rozpoczęła od praktyk?
Przekonaj się!

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fe29df7a789841b4b5ca33fb4bc03344

Zamieszczone przez: Biuro Karier