Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
SPECJALISTA DS. TOROWISK

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- wykształcenie wyższe (techniczne, budownictwo, transport), mile widziani studenci ostatniego roku studiów magisterskich,
- 3 lata (preferowane) doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z zarzadzaniem infrastrukturą lub procesem budowlanym (drogi szynowe), jako pracownik naukowy lub projektant w zakresie budownictwa dróg szynowych,
- znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych,
umiejętność obsługi programów: MS Word, Ms Excel, MS Outlook na poziomie dobrym,
- umiejętności w zakresie skutecznego zarządzania procesem utrzymania infrastruktury oraz współpracy z przedstawicielami różnych działów (mile widziane).

Obowiązki

- określanie i wydawanie wytycznych i wymagań technicznych dla obiektów infrastruktury torowej i towarzyszącej,
- tworzenie lub weryfikacja procedur zarządzania infrastrukturą Spółki i nadzór nad ich przestrzeganiem,
- opracowywanie/analiza raportów i ocen dotyczących efektywności wprowadzanych zmian, wykonywanych czynności eksploatacyjnych w infrastrukturze związanych z rozwojem technologicznym lub działalnością badawczą, w tym sprawy organizacyjno-formalne działalności badawczej elementów składowych infrastruktury torowej i towarzyszącej,
- sprawowanie kontroli nad realizacją zadań utrzymania w zakresie infrastruktury torowej i towarzyszącej,
- kwalifikowanie obiektów budowlanych Spółki do wykonania odpowiedniego zakresu modernizacji lub remontu.

Dodatkowe informacje

Czeka na Ciebie:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- praca w godzinach 7.00 – 15.00,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
- możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,
- pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,
- możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV)
do 27 września 2019r. za pośrednictwem strony internetowej: www.tw.waw.pl/praca/.

Zamieszczone przez: Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.