LOT Aircraft Maintenance Services
poszukuje na stanowisko
Specjalista ds. planowania

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie techniczne lotnicze,
preferowane wyższe techniczne
• Zdolności analityczne oraz gotowość do przetwarzania
dużej ilości danych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie
minimum B2
• Dobra znajomość MS Office
Mile widziane:
• Doświadczenia w środowisku obsługowym samolotów
• Branżowe kursy i szkolenia

Obowiązki

• Zapewnienie wsparcia w zakresie planowania
produkcji umożliwiającego optymalne wykorzystanie
zasobów produkcyjnych Spółki
• Prowadzenie planistycznych baz danych do określania
zdolności produkcyjnych poszczególnych
jednostek Spółki
• Przygotowywanie i wydawanie dokumentacji
wykonawczej zgodnie z otrzymanymi zamówieniami
• Określanie potrzeb odnośnie zasobów niezbędnych
do wykonywania poszczególnych pakietów
zadań zlecanych do wykonania jednostkom
produkcyjnym Spółki
• Analiza danych produkcyjnych zawartych
w zrealizowanych pracach obsługowych
w celu aktualizacji baz danych planistycznych

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Zamieszczone przez: Biuro Karier