L’Oréal
poszukuje na stanowisko
Fabryka Talentów - Stażysta W Zespole Planowania

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

Aplikuj i już dziś stań się częścią zespołu najwyższej klasy specjalistów!

Dzięki temu:
• rozwiniesz swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku
• poznasz najwyższe standardy kultury pracy
• staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która mimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy
• za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie i pakiet benefitów
...o transport też nie musisz się martwić - zapewniamy bezpłatny dojazd do Fabryki :)

Żeby odnieść sukces na stażu i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży FMCG, potrzebne jest:
• status studenta/tki lub absolwenta/tki kierunków: Logistyka, Zarządzanie Produkcją, Ekonomia lub pokrewne
• umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
• umiejętność szybkiego przyswajania oraz wiedzy analityczny umysł
• pasja i zaangażowanie
• dobra znajomość obsługi programu Excel
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Obowiązki

Podczas Stażu w zespole planowania produkcji będziesz:
• Tworzyć plany krótkoterminowe produkcji na liniach
• Analizować realizację planu i stanu zapasów,
• Przygotowywać i aktualizować raporty,
• Wspierać dział Produkcji w bieżących zadaniach
• Blisko współpracować z pozostałymi działami Fabryki (zaopatrzenia, produkcji, podwykonawstwa i jakości).

Dodatkowe informacje

Brzmi fajnie?
Przekonasz się, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej!
Oferujemy:
• roczny staż przy wsparciu Mentora
• ciekawe i ambitne zadania
• możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal
• wynagrodzenie
• pakiet benefitów
• dojazd do fabryki

Sposób aplikacji: https://careers.loreal.com/jobs/JobDetail?jobId=79938&

Zamieszczone przez: Biuro Karier