PLAY
poszukuje na stanowisko
PRAKTYKI W CENTRUM NADZORU SIECI

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Czym będziesz się zajmował?
Nadzorem elementów sieci mobilnej
Weryfikacją alarmów w systemach nadzoru sieci
Zgłaszaniem awarii do firm utrzymaniowych
Weryfikacją usuniętych usterek przez podwykonawców
Współpracą z dostawcami sprzętu i usług
Analizą statystyk KPI

Szukamy Ciebie, jeśli:
Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku
Twoje wykształcenie jest w kierunku technicznym, w obszarze telekomunikacji
Jesteś dyspozycyjny min. 20h od poniedziałku do piątku
Znasz podstawy architektury sieci GSM, UMTS LTE
Znasz pakiet MS Office

Obowiązki

Korzyści dla Ciebie:
Płatne 3 miesięczne praktyki (godziny i dni do ustalenia)
Możliwość rozwoju i nauki wśród specjalistów PLAY
Możliwość rozpoczęcia u nas pracy w przyszłości.

Czy wiesz, że ok. połowa zespołu przygodę z PLAY rozpoczęła od praktyk?

Przekonaj się!

Zamieszczone przez: Biuro Karier