Value Media Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Trainee w zespole Advertising Operations

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Czym zajmuje się nasz zespół?
- Nasz zespół Advertising Operations zajmuje się mierzeniem ruchu uzytkownika na stronach wydawców mediow internetowych, portali społecznościowych oraz na stronach naszych klientów.

Co jest dla nas ważne?
- zainteresowanie nowymi technologiami oraz rynkiem mediów (który dzięki nam poznasz od podszewki)
- umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
- dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- dokładność i bardzo dobra organizacji pracy
- chęć uczenia się, zaangażowania i podejmowania nowych wyzwań
- komunikatywna znajomości języka angielskiego (B1)
- gotowości do podjęcia współpracy na pełen etat

Obowiązki

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?
- będziesz wspierać techniczne klientów z platformy Campaign Manager
- wspierać zespoły mediowe przy raportowaniu oraz wdrażaniu kampanii
- obsługiwać technicznie kampanie reklamowe
- weryfikować poprawność kreacji reklamowych
- rozwiązywać problemy związane z bieżącą obsługą kampanii

Dodatkowe informacje

Co u nas czeka na Ciebie:
- świetna atmosfera, otwarta komunikacja i startup’owa kultura
- umowa o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony
- program onboardingowy oraz Buddy, który ułatwi Ci szybki start
- programy rozwojowe (People Manager, Best Performer, język angielski)
- wymiana wiedzy (Śniadania Mistrzów, szkolenia wewnętrzne, Megazespoły)
- systematyczne rozmowy rozwojowe, jasna ścieżka kariery, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji)
- dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi
- prywatna opieka medyczna i karta MultiSport, a także joga, koszykówka, gaming room i świeże owoce
- 2h na rozwój Twoich pasji lub spędzenia czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00)
- biuro w nowoczesnym i ekologicznym budynku, w zielonej części Warszawy - “za naszym oknem jeżdżą pociągi a na naszym piętrze rosną drzewa” ;-)

Zainteresowała Ciebie nasza oferta - Aplikuj za pomocą formularza:
Może czekamy własnie na Ciebie ;)

Zamieszczone przez: Value Media Sp. z o.o.