KPMG Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Intern/Junior Consultant

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub statusu studenta kierunków informatycznych
• znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i rozwiązań informatycznych (m.in. sieci komputerowych, aplikacji webowych, systemów operacyjnych, protokołów komunikacyjnych)
• znajomość zagadnień zgodności regulacyjnej (np. RODO) będzie dodatkowym atutem
• dobrej znajomości języka angielskiego
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• umiejętności analizy zagadnień i proponowania rozwiązań

Obowiązki

Czym zajmuje się zespół:
Departament bezpieczeństwa informacji w KPMG zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa oraz poufności informacji w przetwarzanych KPMG. Pracownicy zespołu uczestniczą w stanowieniu, wdrażaniu i egzekucji regulacji w obszarze cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa organizacyjnego jak i zgodności regulacyjnej.
Ofertę kierujemy do pasjonatów bezpieczeństwa informatycznego oraz compliance, którzy chcą wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności w praktyczny sposób.
Zakres obowiązków:
• Aktualizacja istniejących polityk i procedur w zakresie bezpieczeństwa oraz poufności informacji, jak i systemów informatycznych
• Inicjowanie i wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia i dostosowywania infrastruktury oraz usług IT do zmieniających się potrzeb organizacji
• Opiniowanie wdrażanych w KPMG rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa oraz zgodności regulacyjnej
• Obsługę incydentów bezpieczeństwa
• Uczestniczenie w audytach i działaniach kontrolnych realizowanych przez Departament
• Dbałość o doskonałe relacje z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Sposób aplikowania

LINK DO OGŁOSZENIA:

Zamieszczone przez: Biuro Karier