MEiSSA LED Technology
poszukuje na stanowisko
Doradca techniczny klienta – technologie LED

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

- wykształcenie techniczne (również w trakcie studiów) i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobre umiejętności komunikacyjne
- dobra organizacja pracy i skrupulatność w podejściu do wykonywanych zadań
- wysoki poziom kultury osobistej
- wiedza z zakresu technologii LED będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

- przyjmowanie zamówień od klientów
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
- przygotowywanie wycen
- obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
- techniczne doradztwo klientowi w obszarze sprzedawanych produktów
- opieka nad procesem realizacji zamówień

Meissa to firma działająca w obszarze nowoczesnych technologii: oświetlenia LED, laserów półprzewodnikowych, systemów fotowoltaicznych. Aktualnie rozwijamy projekt wysokowydajnych lamp GROW do wzrostu roślin, w szczególności obszar inteligentnego sterowania. Prototypujemy również nowoczesne lasery liniowe z zaawansowaną funkcją sterowania.

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę pracy
- stabilne zatrudnienie
- prywatną opiekę medyczną
- szkolenie z zakresu produktu
- narzędzia, instrukcje niezbędne do wykonywania zadań
- zdobycie praktycznego doświadczenia z obszaru nowoczesnych technologii, w tym LED

Jeśli lubisz nowoczesne technologie to prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@meissa.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier