Robert Bosch Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Płatny Staż w Dziale Sprzedaży Automotive Aftermarket

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

Czym się wyróżniasz:

* Student/-ka min. 2 roku na kierunku o profilu ekonomicznym bądź informatycznym (mile widziane studia zaoczne)
* Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (ok. 7h dziennie, gotowość do pracy w biurze od 8.00)
* Umiejętności analityczne
* Dobra znajomość MS Office, w szczególności Microsoft Excel
* Zaangażowanie i skrupulatność
* Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Obowiązki

Twój udział w tworzeniu innowacji:

* Przygotowywanie raportów sprzedażowych
* Opracowywanie danych otrzymywanych od dystrybutorów i sporządzanie raportów
* Tworzenie i administrowanie bazami danych
* Opracowywanie danych produktowych i analiz

Dodatkowe informacje

Nasze benefity to:

* Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracował z doświadczonym zespołem
* Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
* Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
* Dofinansowanie do posiłków
* Rozwój w międzynarodowym środowisku

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.