Biuro Karier
poszukuje na stanowisko
Junior/Mid Full Stack / .Net Developer GMS

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Junior/Mid Full Stack / .Net Developer GMS Tax Technology - Warszawa

Zespół GMS Tax Technology (GMS – Global Mobility Services) tworzy oraz wdraża zaawansowane systemy informatyczne, wspierające szeroko pojęty proces przenoszenia pracowników pomiędzy krajami oraz powiązanie z nim procesy rozliczeń podatkowych. Siedzibami zespołu są: Wielka Brytania i Polska.
Koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań łączących specjalistyczną wiedzę biznesową oraz nowoczesne technologie. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych korporacji doceniających najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
Aktualnie poszukujemy kandydatów z pasją do technologii informacyjnych, którzy chcieliby dołączyć do rozwijającego się zespołu utalentowanych programistów i testerów w Warszawie.

Od kandydatów oczekujemy:

Min. 1 rok doświadczenia (w przypadku stanowiska Junior Level ) oraz min 3 lata doświadczenia (w przypadku stanowiska Mid Level) w programowaniu rozwiązań webowych (ASP.NET MVC / Web API / ASP.NET Core) bądź podobnych
Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki informatyka lub pokrewne
Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) – praca odbywa się w zespołach międzynarodowych
Praktycznej wiedzy: JavaScript, Typescript, HTML5, CSS
Wiedzy z zakresu Entity Framework i relacyjnych baz danych
Doświadczenia z frameworkami testowymi np. xUnit, NUnit lub podobne
Bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego takich jak SOLID
Znajomości systemu kontroli wersji np. GIT/SVN
Znajomości zwinnych metodyk pracy

Dodatkowymi atutami będą:

Dobra znajomość podejścia REST
Wiedzy na temat frontendowych frameworków takich jak Angular lub podobne
Znajomość platformy Azure

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Projektowanie i implementacja nowoczesnych aplikacji globalnych zgodnie z dostarczoną specyfikacją
Codzienna weryfikacja oraz dbałość o poprawność kodu, w tym analiza systemowa
Obsługa powdrożeniowa oraz tworzenie rozszerzeń dla już funkcjonujących modułów
Współpraca z użytkownikami w celu bieżącego rozwiązywania problemów
Praca w środowisku technologicznym .Net Core, Angular 2+, Azure DevOps

Dodatkowe informacje

U nas możesz liczyć na:

Pracę w pozytywnej atmosferze w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
Udział w ciekawych projektach informatycznych dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz poszerzenie wiedzy biznesowej oraz technicznej
Możliwość elastycznych godzin pracy
Dostęp do nowoczesnych technologii oraz narzędzi .Net Core, Angular 8, Typescript, Azure DevOps, Resharper, SQL Complete.
Wysokie standardy pracy
Jasno określoną ścieżkę kariery - coroczna ocena wyników
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety do kin/teatrów etc.)
Wyjazdy szkoleniowe oraz integracyjne

Sposób aplikowania

LINK DO OGŁOSZENIA

Zamieszczone przez: Biuro Karier