P4 Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Junior Test Engineer

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:
• Odznaczasz się znajomością zagadnień z obszaru sieci komputerowych, systemów operacyjnych Android, iOS oraz systemów Linux, Windows i MAC OS
• Posiadasz pierwsze profesjonalne doświadczenie w testowaniu urządzeń i aplikacji
• Możesz wykazać się znajomością obsługi narzędzi i oprogramowania do zbierania logów z urządzeń oraz wgrywania oprogramowania
• Posiadasz podstawową znajomość architektury i zasad działania sieci mobilnych 2G/3G/LTE
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków są Twoimi mocnymi stronami
• Jesteś pasjonatem nowych technologii i sprzętu
• Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (bieżący kontakt z zagranicznymi dostawcami sprzętu)
• Nie boisz się wykonywania rutynowych zadań

Obowiązki

• Przeprowadzanie technicznych i użytkowych testów nowych produktów i urządzeń wprowadzanych do oferty operatora (routery, smartphony, tablety, akcesoria) zgodnie z scenariuszami testowymi
• Testowanie aplikacji
• Opracowywanie procedur testowych
• Tworzenie raportów na postawie przeprowadzonych testów oraz rejestrowanie pojawiających się problemów
• Bieżący kontakt z czołowymi dostawcami sprzętu
• Bliska współpraca z Działem Technicznym, IT oraz Sprzedaży

Dodatkowe informacje

Korzyści dla Ciebie:
• Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
• System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami
• Różnorodne możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne, projekty)
• Imprezy integracyjne
• Brak dress code
• Karta MultiSport, Multibilet
• Ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Aplikuj poprzez formularz dostępny na stronie - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=18142dc8b2f4468ba1dbc034e917a51d

Zamieszczone przez: Biuro Karier