Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
poszukuje na stanowisko
Specjalista ds. reklamacji lotniczych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Znajomość zagadnień związanych z lotniczymi przewozami pasażerskimi
Preferowane doświadczenie w pracy w operacyjnych służbach lotniskowych/handlingowych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w tym języku
Umiejętności analityczne
Umiejętność współpracy w zespole i organizacji pracy własnej
Mile widziane ukończone szkolenie dyspozytora lotniczego (nie wymagana licencja)

Obowiązki

Gromadzenie i analiza dokumentacji operacyjnej dotyczącej przebiegu lotu, warunków meteorologicznych, ograniczeń ruchowych,
Interpretacja dokumentacji operacyjnej ( np. METAR , TAF , NOTAM, dokumentacji nawigacyjnej, ruchowej ATC, Operacyjny Plan Lotu ), pod kątem realizacji operacji lotniczej oraz zaistniałych przyczyn zakłóceń .
Przygotowanie dokumentacji zgodnie z wymogami ULC / NEB / sądów w języku polskim i angielskim
Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi np. Centrum Operacyjnym , Biurem Prawnym

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
Stałe godziny pracy
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u
Miłą atmosferę pracy

Sposób aplikowania

Prosimy o wysłanie CV za pomocą poniższego linku:

Zamieszczone przez: Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.