Skanska S.A.
poszukuje na stanowisko
Stażysta/-tka w zespole HRBP

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• statusu studenta studiów dziennych, zaocznych lub wieczorowych
• zainteresowania obszarem HR
• odpowiedzialności, dokładności, rzetelności
• doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych
• sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
• bardzo dobrej organizacji pracy
• dyspozycyjności i elastyczności
• preferowany kierunek studiów – psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

Obowiązki

• wsparcie w realizacji kluczowych projektów z obszaru HR m.in. rekrutacje, szkolenia
• obsługa bieżących spraw pracowniczych w obszarze administracji personalnej
• przygotowywanie raportów i analiz

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• płatną praktykę w firmie będącej liderem w branży budowlanej
• możliwość pozyskania wiedzy eksperckiej w obszarze HR
• pisemne referencje po odbyciu praktyk
• pracę w miłej atmosferze i dogodnej lokalizacji w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa

Zamieszczone przez: Biuro Karier