Siltec Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Specjalista

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Firma SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy, zasilacze UPS, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz rozwiązania specjalne dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa.

Specjalista

w dziale systemów zasilania gwarantowanego
Wymagania:

· wykształcenie techniczne: elektrotechniczne, elektroniczne lub elektryczne

świadectwo kwalifikacyjne SEP, co najmniej "E" do 1kVA z zakresem obejmującym pomiary (lub gotowość do przystąpienia do egzaminu)
prawo jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (udział w szkoleniach serwisowych, czytanie dokumentacji technicznej)
obsługa komputera
obowiązkowość
umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

Zakres obowiązków:

· Instalacje, uruchomienia, testy, diagnostyka zasilaczy UPS i akumulatorów

Instalacje, uruchomienia, testy, diagnostyka stacji ładowania samochodów elektrycznych

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

· stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

· umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;

· możliwość zdobycia wiedzy w branży systemów zasilania gwarantowanego i e-mobility;

udział w szkoleniach w Polsce i za granicą;
dofinansowanie do kształcenia i nauki języków obcych;

Sposób aplikowania

CV proszę przesyłać na adres mailowy : praca@siltec.com.pl

ul. Parzniewska 12
05-800 Pruszków
www.siltec.pl

Zamieszczone przez: Biuro Karier