Skanska S.A.
poszukuje na stanowisko
Praktykant - Inżynier Budowy

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w budownictwie. Oferujemy praktyki na budowie Skanska.

• jesteś studentem III, IV, V roku
• jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną
• jesteś osobą dyspozycyjną
• jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, zaangażowaną w pracę
• pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie budownictwa
• sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (min. B1)

Obowiązki

Będziesz zajmować się:
• pomocą w sporządzaniu przedmiarów i obmiarów robót
• pomocą w rozliczaniu robót w podwykonawstwie i siłach własnych
• prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników na budowie
• wspieraniem w innych czynnościach niezbędnych do realizacji kontraktu

Dodatkowe informacje

Co zyskasz?
• praktyki płatne (od zaraz - do końca czerwca) w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przedłużenia
• możliwość poszerzenia swojego doświadczenia, zarówno praktycznego jak i teoretycznego w zakresie Inżynierii Budowlanej
• współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
• pracę wykonywaną w sposób etyczny i bezpieczny

Miejsce pracy: Warszawa

Zamieszczone przez: Biuro Karier