Comarch SA
poszukuje na stanowisko
Tester oprogramowania - Telco BSS

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Chęć do nauki (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
Absolwent lub w trakcie studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
Otwartość na wyzwania
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki

Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu
Komunikacja i współpraca z analitykami biznesowymi i programistami
Wykonywanie testów różnego typu, analiza wyników, zgłaszanie błędów,
pomoc w ramach zespołu w rozwiązaniu błędu, retest
Wykonywanie raportów z przeprowadzonych testów
Przegląd dokumentacji technicznej oraz tworzenie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki testowe)

Dodatkowe informacje

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/tester-oprogramowania-telco-bss/

Zamieszczone przez: Comarch SA