Robert Bosch Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Płatny Staż Wsparcie Działu IT

Forma zatrudnienia: Staż

Wymagania

Co Cię wyróżnia:

* Student/ka co najmniej II roku kierunków IT lub zbliżonych (np. elektronika, elektrotechnika, mechatronika - mile widziane studia zaoczne)
* Wiedza informatyczna w zakresie diagnostyki biurowego sprzętu IT, Microsoft Windows, Microsoft Office 2016, sieci LAN/WAN (TCP/IP)
* Dyspozycyjność min. 32h w tygodniu
* Umiejętność szybkiej analizy problemów oraz podejmowania decyzji
* Umiejętność pracy w zespole
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym
* Znajomość usług LDAP (AD) będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

Twój udział w tworzeniu innowacji:

* Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT
* Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów oraz siecią LAN
* Instalacja nowego sprzętu komputerowego i wdrażanie oprogramowania
* Współpraca z międzynarodowymi zespołami przy wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
* Przygotowywanie zamówień oraz usług IT oraz kontrola realizacji zamówień
* Przygotowywanie dokumentacji i raportów (w języku polskim i angielskim) na potrzeby działu
* Wnioskowanie i nadawanie uprawnień do systemów informatycznych

Dodatkowe informacje

Nasze benefity to:

* Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie
* Współpraca z doświadczonym zespołem
* Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
* Dofinansowanie do posiłków
* Rozwój w międzynarodowym środowisku

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.