AAT HOLDING S.A.
Młodszy Specjalista ds. Technicznych w dziale systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka);
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym na czytanie dokumentacji;
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows;
• Mile widziane doświadczenie/ wiedza z zakresu systemów alarmowych;
• Komunikatywność, samodzielność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Obowiązki

• Zapewnienie wsparcia technicznego klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym w zakresie instalacji, użytkowania i doboru urządzeń SSWiN oferowanych przez AAT;
• Przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania elektronicznych systemów zabezpieczeń;
• Telefoniczne wsparcie klienta - diagnozowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w systemach;
• Tworzenie dokumentacji technicznej rozwiązań wdrażanych do oferty AAT.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaoferować:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pełny etat, praca stacjonarna (pon. – pt.);
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT HOLDING S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe

Zamieszczone przez: Biuro Karier