AAT HOLDING S.A.
SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO W DZIALE KONTROLI DOSTĘPU

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (wymagany jeden z kierunków: elektrotechnika, elektronika, mechatronika, automatyka),
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomości MS Office,
• Prawo jazdy kat. B,
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV.

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w branży kontroli dostępu i telewizji dozorowej,
• Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu sieci komputerowych

Obowiązki

• Wsparcie techniczne (tel., email, TeamViewer) dla instalatorów, administratorów systemów KD, oraz handlowców naszej firmy,
• Prace związane z wdrażaniem nowych produktów (przygotowanie dokumentacji technicznej w języku polskim i angielskim),
• Testowanie sprzętu i oprogramowania,
• Współpraca z Działem Marketingu w zakresie cennika produktów do systemów KD, oraz wytycznych do materiałów promocyjnych,

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy,
• Możliwość pracy przy dużych i ciekawych projektach,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Prywatną opiekę medyczną.

Miejsce pracy: Warszawa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT HOLDING S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe

Zamieszczone przez: Biuro Karier