Robert Bosch Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Asystent/ka w dziale IT

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Czym się wyróżniasz:

* Posiadasz co najmniej 1-2 lata doświadczenia w pracy biurowej
* Masz status studenta
* Lubisz pracować w zespole
* Z nasz język angielski na poziomie min. B2
* Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MsOffice (Excel, PowerPoint)
* Chętnie uczysz się nowych rzeczy
* Jesteś osobą skrupulatną oraz dokładną

Obowiązki

Twój udział w tworzeniu innowacji:

Jeżeli jesteś osobą młodą, która ukończyła studia i poszukuje pierwszej
pracy w międzynarodowym środowisku oraz chcesz wypróbować swoich sił
w młodym zespole pełnym zaangażowania i inicjatywy zapraszamy do
nas :) Do Twoich obowiązków będzie należało:
Wsparcie sekretariat działu IT w kilku z poniższych obszarów:

* Wsparcie w działaniach marketingowych i employer brandingowych (udział w targach pracy, konferencjach)
* Rozwijanie i praca nad komunikacją wewnętrzną
* Kompleksowe wsparcie administracyjne
* Przygotowywanie zamówień, zestawień i prezentacji
* Organizacja podróży służbowych
* Czuwanie nad obiegiem dokumentów (wersje papierowej i elektroniczne)

Dodatkowe informacje

Benefity:

* Oferujemy umowę o pracę
* Przyjazna atmosfera pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
* Ciekawe zadania i obowiązki w firmie o globalnym zasięgu i pozycji lidera w branży
* Rozwój w międzynarodowym środowisku
* Z czasem duża samodzielność w pracy codziennej

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.