Firma MT-Projekt
poszukuje na stanowisko
Projektant elektryczny / asystent projektanta

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

• Wykształcenia technicznego, wyższego (elektryk),
• Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze projektowania,
• Umiejętności analizy i tworzenia dokumentacji technicznej, projektów wykonawczych i powykonawczych – schematy obwodowe,
• Znajomości budowy i sposobów doboru urządzeń elektroenergetycznych,
• Umiejętności tworzenia specyfikacji materiałowej, przedmiarów,
• Prawo jazdy kat. B,
• Dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość programu AutoCad, Norma

Obowiązki

• Samodzielnie przygotowanie dokumentacji projektowej, warsztatowej i technicznej,
• Dobór urządzeń elektroenergetycznych, osprzętu, obliczanie wymaganych parametrów technicznych,
• Uzgadnianie opracowanej dokumentacji z innymi branżami i właściwymi organami, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją wykonanej dokumentacji,
• Analizowanie zapytań ofertowych wraz z materiałami przetargowymi,
• Przygotowanie specyfikacji materiałowych i przedmiarów robót,
• Analizę dokumentacji projektowych w celu optymalizacji rozwiązań technicznych,
• Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z klientami,
• Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych związanych z infrastrukturą drogową i kolejową.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Umowę o pracę,
• Udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
• Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole,
• Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: mpluzynski@bimp.com.pl z adnotacją:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zamieszczone przez: Biuro Karier