Robert Bosch Sp. z o.o.
poszukuje na stanowisko
Płatne praktyki studenckie – Software Developer

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Czym  się wyróżniasz:

* Student/tka kierunków informatycznych lub technicznych
* Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy z zespołem
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* Umiejętność programowania w języku Java lub innym języku i chęć nauczenia się Javy
* Zainteresowanie obszarem programowania mile widziane
* Dostępność min. 1/2 etatu
* oraz… Poczucie humoru :)

Obowiązki

Twój  udział  w tworzeniu innowacji:

* Tworzenie automatycznych testów w oparciu o JUnit, Robot Framework i Karma
* Rozwijanie systemu do automatyzacji procesów biznesowych w obszarze Cognitive Recognition, w oparciu o technologię Java i Angular
* Wsparcie procesu projektowania nowego rozwiązania IT

Dodatkowe informacje

Benefits:

* Uczenie się od ekspertów – będziesz współpracował z doświadczonym zespołem
* Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
* Elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
* Dofinansowanie do posiłków
* Rozwój w międzynarodowym środowisku

Zamieszczone przez: Robert Bosch Sp. z o.o.