TRUMPF
poszukuje na stanowisko
Inżynier / Technik energoelektronik (k/m)

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych
technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek,
technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci
swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z
Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji
przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą
posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twój profil:
- umiejętność wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych
- podstawowa znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki/elektroniki
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- wykształcenie kierunkowe –elektroniczne/ energoelektroniczne
- uprawnienia SEP do 1kV
- mile widziana umiejętność uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesowo

Obowiązki

- uruchomienie wstępne produkowanych urządzeń (zasilacze, szafy, płyty
elektroniczne)
- testowanie i kontrola końcowa (FQC-Final Quality Check) urządzeń
- przygotowanie prototypów do uruchomienia
- uruchamianie i testowanie urządzeń prototypowych
- prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów testowania urządzeń

Dodatkowe informacje

Twoje benefity:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca w systemie 2-zmianowym
- opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych
- ubezpieczenie na życie

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f62dce02d0d642d48baee2fdfc390a64

Zamieszczone przez: Biuro Karier