MOTA-ENGIL
poszukuje na stanowisko
Płatna praktyka w obszarze elektromechanicznym

Forma zatrudnienia: Praktyki

Wymagania

Firma MOTA-ENGIL w Pionie Elektromechanicznym poszukuję studentów na płatne praktyki przy budowie inwestycji Stacji wysokiego napięcia w Piasecznie. Stawiamy na ambitnych, nastawionych na rozwój studentów kierunków inżynieryjnych. Zostań częścią naszego zespołu i zbuduj coś większego!

Jeśli jesteś..?
•Studentem 3,4 i 5 roku kierunku: elektrotechnika,
•Osobą z pasją, chcącą się rozwijać i szukającą wyzwań
•Potrafisz pracować samodzielnie
•Masz zdolności analityczne
•Umiesz się posługiwać pakietem MC Office oraz AutoCAD

Obowiązki

Uczestnicy praktyk, będą mieć możliwość wsparcia pracy działów w codziennych zadaniach oraz poznania specyfiki pracy w branży elektrycznej

Dodatkowe informacje

Co zyskasz..?
•3 miesięczną płatną praktykę
•zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej
•możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów
•pracę w zaangażowanych zespołach

Sposób aplikowania

Link do formularza aplikacyjnego:

Zamieszczone przez: Biuro Karier