Budimex S.A.
poszukuje na stanowisko
Inżynier ds. taboru kolejowego

Forma zatrudnienia: Praca stała

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub Transport);
Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem kolejowym;
Zainteresowanie branżą kolejową.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Nadzór nad przeglądami i naprawami taboru kolejowego przez wykonywanymi przez firmy zewnętrzne oraz siły własne;
Tworzenie harmonogramu przeglądów maszyn i wagonów kolejowych;
Kontakty z producentami maszyn w sprawach gwarancyjnych;
Odbiór maszyn po wykonanych przeglądach i naprawach;
Zarządzanie dokumentacją techniczną związaną z procesem utrzymania taboru;
Zamawianie części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych (w tym paliwa) dla taboru kolejowego;
Nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu (TDT, UDT);
Udział i nadzór nad procesami dotyczącymi utrzymania taboru we wdrożonych w Spółce systemach zarządzania.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
• Dobrą lokalizację (500m od stacji kolejowej Parzniew);
• Bogatą ofertę szkoleniową;
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
• Benefity pozapłacowe (m.in.: rozszerzoną prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie).

Sposób aplikowania

rekrutacja@budimex.pl

Zamieszczone przez: Budimex S.A.